La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1214 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

5

Jutro tłusty czwartek.. nie ogarniam fenomenu chwalenia się ile to się nie zjadło. Nigdy nie obżerałem się pączkami z tej okazji i jutro też nie będę. Mało tego, na palcach 1 ręki mogę policzyć ile razy w tłusty czwartek zjadłem chociaż 1 pączka.. Uważam ponadto że chwalenie się ilością zjedzonych pączków jest godne politowania.. dla mnie to tak trochę jak z sylwestrem.. niby nowy rok, a niby świzdu gwizdu i 500 zł poszło w piz..

89

@Transu96 Ja zjem 10 i sie tym chwale i dobrze mi z tym :)

59

@Transu96 To się tak nie chwal, że mało zjesz.

konto usunięte

95

@Transu96 Zarzucasz innym chwalenie się ilością zjedzonych pączków, jednocześnie samemu chwaląc się, że "na palcach 1 ręki mogę policzyć ile razy w tłusty czwartek zjadłem chociaż 1 pączka."

Ok.

0

@Kacperoo5 Nie miałem takiego zamiaru, aczkolwiek przyznaję że z innej perspektywy może to tak wyglądać, tak więc uświadamiam - napisałem to jako przykład.

8

@Transu96 Wybaczam ci. Idz i nie grzesz więcej :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?