- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 779 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 779 Culés
0
Zwycięstwo Valencii byłoby piękne, jesli wygra Atletico zbliży się na niebezpieczne 9 punktów.
0
@Skaramuczi No błagam Cię ... mam nadzieję, że to sarkazm. Niebezpieczne 9 punktów? Każdy z tej strony przed sezonem wziąłby te 9 punktów w ciemno i z pocałowaniem ręki. Naprawdę myślicie, że nagle Barca zacznie grać jak jakiś średniak i przegra 4-5 meczy?
0
@Rakitic2211 Nie, ale warto mieć sporą przewagę i niektóre mecze ligowe potraktować jako "rozgrzewkę" przed LM
0
@MateoRenzi Z tą przewagą to oczywiście się zgodzę, bo im więcej tym lepiej - to wiadomo ;)
Ale rozwala mnie takie pisanie "Musi wygrać Valencia bo jak wygra Atleti to będą tracić już 9 punktów". Już tylko, czy może aż? Barca nas bardzo rozpieściła w tym sezonie. Człowiek w każdym poprzednim sezonie cieszył się jak były nawet ze 2-3 punkty przewagi.
0
@Rakitic2211 Wiesz pewnie kolega miał na względzie pamiętny sezon gdzie ATM zdobyło mistrzostwo i to na Camp Nou;) Lepiej dmuchać na zimne;D