La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

27

Wystarczyło,że zabrakło jednego czynnika w grze Realu i kryzys gotowy:
SZCZĘŚCIE.
Ile razy strzelali bramki po rykoszetach,w końcówkach i z przysłowiowej du*y?
Ile razy ratował ich słupek,poprzeczka czy Navas w stuprocentowych sytuacjach?
Teraz przeważnie wpada co ma wpadać do bramki Realu,a w przeciwnym kierunku już taktyka "na chaos" nie skutkuje i jest jak jest,co bardzo mnie cieszy :)

2

@norbi77 I jeszcze ten awans z Bayernem po BŁĘDACH SĘDZIOWSKICH w LM o którym już nikt nie pamieta

1

@GeraltzKatalonii Błędy to były też w LL,ale to temat na inną porę :)

0

@norbi77 Przecież Real w tym sezonie marnuje mnóstwo znakomitych okazji, mają bardziej pecha niż tylko brak szczęścia.

0

@VEB931 A co ja napisałem?
Że brak szczęścia skutkuje tym,że jest jak jest.
A brak szczęścia = pech.

1

@norbi77 Nie do końca. Wcześniej padały dla nich bramki z niczego = tak jakby szczęście na plusie
Teraz naparzają i nic z tego nie ma = szczęście na minusie (pech)
Brak szczęścia to szczęście = 0
XD

0

@VEB931 Brak szczęścia to szczęście = -18 ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?