La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

10

1. Serio ktoś się tu dziwi, że Valencia zagrała na Camp Nou dokładnie tak jak widzieliśmy ? Jedyne co można im zarzucić to byli koszmarnie nieudolni z przodu, nie umieli nawet przez sekundę przytrzymać piłki czy wymienić kilku składnych podań. Chyba nie liczycie, że w meczu pucharowym ktokolwiek do nas przyjedzie i pójdzie na wymianę ciosów ?

2. Serio ktoś tu porównuje mecz z nami do meczu z Realem w lidze ? Przecież tam mieli w składzie jednego dostępnego obrońcę...

3. Najlepszy dzisiaj Umtiti, no gość profesor i oczywiście wynik bo zwycięstwo to zwycięstwo, zaliczka przed rewanżem się przyda.

4. Najgorsza moim zdaniem była frekwencja na Camp Nou :/ Nie wiem co się dzieje, ale półfinał Pucharu Króla z takim przeciwnikiem i przychodzi 51tysięcy ludzi? To jest nienormalne, nawet mimo tego co się działo w tamtym roku w Barcelonie.

5. Przestańcie narzekać, że Leo nie oddaje wolnych... Jak ostatnio załadował dwie bramki to jakoś nie widziałem tutaj pretensji. Coutinho dostanie jeszcze na pewno swoje szanse w tym aspekcie.
6. Byłbym zapomniał, dawajmy więcej minut Paco, znowu wszedł i znowu to było dobre wejście.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?