La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 734 Culés

1

Smieszne jest to,ze Cou nie gra na lewej bo jest Alba i Iniesta,to ja sie pytam co w kontrach na lewej robi Suarez...

8

@Katalończyk 99 "Smieszne jest to,ze Cou nie gra na lewej bo jest Alba i Iniesta"

Ciekawe wnioski w drugim meczu odkąd Coutinho może grać.

0

@KamQiX Niektóre komentarze tak bolą, że masakra...

1

@KamQiX No ok za wczesnie itp ale gosc jest gotowym produktem. Zauwaz jak czesto Suarez jest przy bocznej linii gdzie ma problem 1 na 1. Fajnie gdyby w tych akcjach byl Coutinho. Mysle,ze znalazloby sie na to rozwiazanie bo Suarez to typowy gracz do pola karnego gdzie trzeba sfinalizowac akcje a nie ja rozpoczynac
Nie narzekam tylko patrze na gre i wyciagam wnioski zebym mogl ocenic

0

@Katalończyk 99 Cou jest po kontuzji. Myślę, że po prostu nie jest gotowy by tak szybko wejść do drużyny.

0

@KamQiX Prawdopodobnie masz racje.Zobaczymy dzisiaj gdzie zagra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?