La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

14

Cały ten transfer Nemara do PSG to dziwnie zaczyna wyglądać w obliczu pozwu Neymara. Wygląda na to, że ojciec Neymara planował przenosiny w momencie ustalania poszczególnych zapisów w umowie z Barceloną co w konsekwencji pozwoliło jednocześnie ściągnąć pieniądze z PSG i Barcelony za jednym zamachem.

Co jak co ale starszy Neya ma łeb do interesów jak mało kto, a to, że stosuje do tego różne niesmaczne zagrania to już druga sprawa.

0

@Ghandi Jego ojciec to poprostu zwykły dziwk@rz , więc nie dziwi mnie coraz gorsze zachowanie młodego neymara bo w jego wieku będzie pewnie taki sam .
100% jesus .

0

@ShawnC Może być tak, że absolutnie wszystkim zajmuje się ojciec a Ney jest takim jego popychadłem, co mu podsunie pod nos to podpisze. Jak u nas na linii sejm - kancelaria prezydencka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?