La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2205 Culés

9

Nie rozumiem, kompletnie nie rozumiem wyborów meczów pokazywanych w C+...
Jakiś czas temu zdecydowali się pokazać mecz Tottenham vs Swansea (ostatnia drużyna w tabeli) zamiast meczu Man City (lider) vs nieobliczalne Watford. Nie rozumiałem kompletnie dlaczego taki wybór, może dlatego, że Fabiański broni w Swansea nie wiem, ale idźmy dalej.
Dzisiaj Swansea (czerwona latarnia), która ostatnio sensacyjnie pokonała Liverpool podejmuje u siebie Arsenal, który wyeliminował z pucharu Chelsea. Mecz naprawdę moim zdaniem zapowiada się nieźle no i przecież Fabian broni, ale niee... C+ puści dzisiaj Huddersfield vs Liverpool...Wybór kompletnie z du*y moim zdaniem... Nie wiem oni na chybił trafił wybierają te spotkania, które będą pokazywali ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?