La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

14

Pewnie zostanę skrytykowany, bo rzeczywiście Alba i Roberto wnieśli świeżość, ALE wg mnie Digne i Semedo nie grali źle, problem pojawiał się tutaj z podaniami do nich, bo widać to że Messi nie chce spróbować nawet wypuścić Digne tak jak robi to z Albą i tym samym nie daje ,,młodemu" się wykazać. Ogólnie pomijając bramkę Leo, podanie do Suareza, to zagrał bardzo przeciętnie, stracił jak na niego jakąś rekordową liczbę piłek. Paulinho też strasznie dyskretny wręcz słaby występ, poza przecięciem kontry Alaves. 3 pkt są, teraz ważne skoncentrować się na CdR i dać może odpocząć Leo, bo sezon wchodzi pomału w decydującą fazę.

1

@kibic1899 Problem leżał bardziej w duecie Messi-Suarez niż Digne/Semedo .

0

@kibic1899 Zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?