La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1200 Culés

2

Wozniacki vs Halep 2:1 moim zdaniem Dunka bardziej zasłużyła na zwycięstwo była regularniejsza, a jak trzeba było to zagrała parę efektownych uderzeń;) Jedynie te podwójne błędy serwisowe raziły. Co do Rumunki to trochę mi jej szkoda. Gra ciekawy tenis, ale gra w finale wielkiego szlema ją paraliżuje. To już jej trzecia porażka i o ile tą z Sharapovą można usprawiedliwić o tyle tą z Ostapenko już nie. Wyraźnie widać że ma jakąś blokadę która uwidoczniła się również w tym spotkaniu w postaci szeregu niezrozumiałych pomyłek w prostych wymianach. Co prawda trudy tego meczu jak i całego turnieju dały jej się pewnie we znaki, ale nie tłumaczą one sytuacji zwłaszcza z pierwszego seta. Tak czy siak obu Paniom należą się brawa za bardzo dobre i emocjonujące spotkanie mimo wielu błędów, które popełniały;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?