La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

13

Zrozumcie że Neymar nie pójdzie do Realu bo nikt go za żadne pieniądze nie sprzeda. Tym bardziej że kasę wykładał Katar. Nawet jak Neymar się obrazi to szejk go prędzej na trybuny wyślę niż sprzeda. A w ostateczności jakby jakaś kwota mogła ich przekonać to pewnie coś koło 400 mln, a takich pieniędzy nikt nie wyłoży.

5

@bartekvisca  Pójdzie na bank. Tylko pytanie kiedy.

konto usunięte

2

@szoch6 Kontrakt mu się kończy za 5 lat, więc najwcześniej wtedy.

konto usunięte

0

@szoch6 W bajki wierzysz?

0

@MarioVeB! Sądzisz że zawodnik taki jak Neymar ma przywiązanie do barw klubowych? On ma przywiązanie do hajsu i sławy. Przecież nie będzie wiecznie grał w lidze ogórkowej nawet za gruby hajs bo to nie da mu takiej sławy jak granie w Realu a Real jest w stanie jak mało kto mu dobry hajs zagwarantować

konto usunięte

0

@szoch6 Nie jest w stanie dać mu 35 mln netto.

0

@MarioVeB! Barca jest w stanie takie pensje płacić a Real nie? Ciekawe. Nie wiem jakie tam budżety mają ale wydaje mi się że jednak mają takie możliwości. Tym bardziej że z czasem wszystko idzie do góry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?