- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
0
Pytałem wcześniej o Blade Runnera 2049 czy warto oglądać. Teraz inne pytanie bo zapomniałem o tym. Jedynka jest bardzo powiązana z dwójką. Obejdzie się bez oglądania jedynki czy nie. Słyszałem że to jest kontynuacja więc należałoby zacząć od jedynki prawda to?
0
@szoch6 Jedynka to jeden z najważniejszych filmów w historii, wybitne dzieło sci fi, dwójka po prostu jest
0
@szoch6 Obejrzyj jedynke najpierw. Polecam oba filmy sa super.
0
@szoch6 Obejdzie się bez oglądania 1 ale moim zdaniem film jest za długi i troche nudzący dla mnie to 6/6,5 na 10 i nie rozumiem takich zachwytów nad tym filmem jedyne co film ma świetne to po prostu świat przesdstawiony "zdjęcia i ujęcia tego brudnego i zniszczonego świata są po prostu cudne"
0
@Barteo Ja uważam inaczej jak na film który trwa niespełna 3 godziny nie nudzi ani trochę. A co do kwestii realizacyjnej to jest po prostu mistrzostwo świata nigdy nie widziałem filmu tak pięknego a zaraz właśnie brudnego w swojej tematyce, w swoim otoczeniu. Ale każdy ma własne zdanie ;)
0
@szoch6 Dla mnie 2 część jest słaba.Nudna i przegadana do bólu.Do pierwowzoru nie ma startu.
1
@norbi77 A dla mnie nie dość, że dorównał to momentami nawet przebił. Fantastyczna angażująca emocjonalnie historia, wolne majestatyczne tempo, zewsząd mylewająca się melancholia i beznadzieja. Ani trochę nie czułem się znudzony, a wręcz żałowałem, że to już koniec.
0
@szoch6 Nie musisz oglądać jedynki.
0
@Avada Kedavra Xd to zes polecial