La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1169 Culés

2

Podsumowując, najlepsze określenie to chyba zimny kubeł wody. Nie oszukujmy się, kiedyś ta porażka musiała nastąpić, czy to w Pucharze Króla z espanyolem, czy za x tygodni w lidze z np. Atletico. Po ostatnim meczu z Celtą nasze humory znacznie się poprawiły i jak kiedyś nieśmiało, to po tym meczu już odważnie mówiono, że "Barca idzie po tryplet!". Nie tędy droga. Ten mecz pokazał, że przez głupi błąd można stracić wszystko. A tych błędów, głupich czy nie głupich było dziś multum. Przypłaciliśmy za nie dość wysoką cenę - koniec pięknej passy meczów bez porażki, zapoczątkowanej po pewnym dwumeczu. Przegraliśmy w pierwszym meczu z odwiecznym rywalem, który dziś zachowywał się jak, i w tym momencie nie mam określenia, bo nie chcę obrażać bydła. Do Realu Madryt mam szacunek, jest między nim, a Barcą rywalizacja - ale zdrowa, sportowa. Na boisku się wszyscy szanujemy, a nie jak dziś niektórzy robili głupie minki po faulu, który ich zdaniem nie miał miejsca. Nosz kurna, w którym my wieku żyjemy? Nienawidzę espanyolu, a konkretnie jego piłkarzy. Dobranoc! VeB!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?