- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
37 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
28 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
19
Dzisiaj pierwszy raz od dawna oglądałem tak dokładnie mecz Realu i powiem szczerze nie podzielam zdania że "Real gra dobrze, tylko nie chce wpaść". To prawda, Real dominował, szczególnie w pierwszej połowie, ale to nie była "dobra gra" tylko to co Real musi pokazywać mając takiej klasy zawodników. Real ma fatalną organizacje gre, w ataku nikt nie wie gdzie ma stać (i to nie jest kwestia "swobodnego ustawiania się" tylko zagubienia, to widać), odnoszę wrażenie jakby ZZ przedstawił im jakieś nowe schematy ale piłkarze na siłe chcą grać starym i wychodzi coś pomiędzy. Kolejny ich minus to Ronaldo... nie lubie Crisa, mimo wszystko zawsze mówie że jest to piłkarz który posiada wyjątkowe umiejętności i je doceniam... jednak to co gra teraz to jest dramat, chatyczne ustawianie się, dalej świetnie odnajduje go piłka w polu karnym ale co z tego skoro nic nie potrafi z nią zrobić, gdy dostaje piłkę za polem karnym to albo strzela bez sensu, albo holuję piłkę aby zrobić iluzje dobrej gry, czym zatrzymując każdą akcję- według mnie jest teraz fatalny. Marcelo... dramat i nawet nie chce mi się tego opiswyać, 13 dośrodkowań dzisiaj... mówi samo za siebie. Isco coś próbuje, Kroos cos gra z przodu jednak z tyłu nie istnieje, Casemiro nie potrafi się ustawić i pokryć, Busiemu może buty czyśćić, nie wiem jak ludzi mogą twierdzić że Brazylijczyk jest lepszy od Hiszpana, Modrić... trudno powiedzieć. To nie jest dobrze grający Real bez szczęścia- to jest słaby Real jadący na umiejętnośćiach indywidualnych
0
@Kacper1432 taktyka wrzutka na bale/ronaldo przestaje działać to i wyniki gorsze