La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

4

Ale ma Valverde ból głowy! Bramkę obsadza Mats to pewne. Alba jest podstawowy LO. Według mnie mamy fantastycznych stoperów. Umtiti i Pique wyglądają na liderów, ale Verma gorzej nie gra, a Mina ma papiery na mega stopera. Roberto może nie łapać się do pomocy, ale póki co moim zdaniem jednak doświadczeniem przebija Semedo i jest naturalnie faworytem w rywalizacji z Portugalczykiem. Busquets jest oczywistym liderem środka pola. Teraz problem z dwoma pomocnikami. Kapitalnie dysponowani Paulinho i Rakieta, genialny Iniesta i mega kozak Coutinho. Rakitić powinien według mnie kierować w once de gala. Coutinho będzie walczył o skład, więc chyba Paulinho zostanie takim jokerem i będzie dobijał rywala wchodząc z ławki. Andres myślę, że także będzie grał 1 połowę do godziny, będąc często rotowanym ze względu na swój wiek ( niestety). Dembele pokazał magię i z Pistolero i Messim będzie niszczył rywali. O ile Turan, Deulofeu, Masche, Vidal już na wylocie z klubu to uważam że powinniśmy pożegnać kogoś z dwójki Denis lub Rafa. Gomes też mnie już osobiście nie przekona. Ale gdybym mógł wybrać, zostawiłbym Rafinhę, a dwójkę pozostałych sprzedał. Szansę powinien regularnie otrzymywać Arnaiz, Alena i Oriol. Oczyeiscie to moje zdanie i nie wszyscy muszą się zgadzać.
VeB!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?