- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1076 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1076 Culés
0
ter Stegen, Cillessen, Semedo, Roberto, Umtiti, Vermaelen, Pique, Mina, Alba, Digne, Busquets, Paulinho, Rakitic, Iniesta, Coutinho, Alena, Denis, Gomes, Dembele, Messi, Suarez, Arnaiz, Alcacer. Tak chciałabym, aby wyglądała nasza kadra. Uważam, że należy sprzedać Deulofeu- przeblyski to za mało na Barcelonę, brak techniki, spokoju, laga do prawej i wrzutka do nikogo- nadaje się do Realu, Mascherano - już nie gra jak kiedyś, trzeba mu płacić wysoką pensję, nie będzie miał szans na grę, bo Umtiti i Vermaelen oraz Pique i Mina będą grać zawsze i zmieniac się wzajemnie, Rafinhe- zniszczony przez kontuzje, szklanka, jak jego brat, dlatego nie zrobi wielkiej kariery, Vidal- to nie poziom Barcy, kto ogląda regularnie mecze wie o co mi chodzi, poza tym wątpię, aby miał szansę na grę gdy Semedo i Roberto są zdrowi, Turan-troche mi go w sumie szkoda, ale chyba jego przyszłość w Barcy szybko dobiegnie końca, w Atleti grał lepiej, u nas się gubi, jest przede wszystkim za wolny. I tak to wygląda moim zdaniem.
Skład wyjściowy:
Stegen, Semedo(Roberto), Pique, Umtiti, Alba, Busquets, Iniesta(Rakitic, Paulinho), Coutinho, Messi, Dembele, Suarez
4-2-3-1
1
@Katalonik97 Technikę Deulo to ma, po prostu nie pasuje do takiego stylu jaki ma Barca, do tego to typowy indywidualista, zalecam aby wrócił do Milanu, bo tam pasował idealnie do tej układanki
0
@Katalonik97 Mimo co powinni sprzedać Ardę, Rafinhe i Deulofeu. Mascherano raczej na pewno po odejdzie i to prawdopodobnie w tym oknie. Valverde być może da ostatnią szansę Gomesowi. Coutinho i Iniesta nie będą grali razem w wyjściowym składzie, to jest raczej pewne. Będzie grał Rakitic w pomocy (szkoda że nie Roberto)