La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

0

Jestem teraz ciekawy jak to wplynie na Liverpool i na nas?

Czy Live straci miejscie top4 w lidze i odpadnie max w 1/4 w LM?

Czy Iniesta bedzie na pelnej swiezosci w LM i pomoze nam to w zrobieniu lepszego wyniku niz w oststnich 2 latach w LM (chyba ze trafimy na zwyciezce pary Roma - Szachtar jesli przejdziemy Chelsea)

Czy np futbol znow okaze sie przewrotny i np odpadlibysmy z Liverpoolem w 1/4 LM?

0

@mekston Nie wiem czy to prawda, ale Iniesta razem z Rakiticiem byli przeciwnikami tego transferu. W sumie nie dziwię się, teraz jescze większa konkurencja

0

@mekston Nie wydaję mi się że Liverpool by sobie z nami w 1/4 poradził z Coutinho w składzie, a co dopiero bez niego.

0

@daniel32778 Mnie tez nie ale futbol bywa przewrotny jak obaj wiemu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?