La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

4

Wy się sami nakręcacie na tego Coutinho, a jak znowu nie wyjdzie to będzie płacz i wyzywanie zarządu... Nie raz nie dwa już każdy miał nauczkę, że to co pisze prasa bardzo często jest zbliżone wiarygodnością do bajki o smoku wawelskim, a niektórzy dalej łykają wszystko jak pelikany :/

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bixmix To ze Barcelona działa w sprawie Coutinho jest pewne w tym momencie i jeżeli nie uda im się sprowadzić go i tym razem to zarząd Barcy będzie wyzywany... i to bardzo słusznie (nie twierdze że teraz na to nie zasługuje), podchodząc 2 razy do tego transferu muszą A) Albo go kupić B) Znależć odpowiednia alternatywę wrazie zdecydowanego sprzeciwu ze strony Liverpoolu
Informacje Sportu czy MD brać na poważnie- to jest łykanie jak pelikany, ale gdy pisze o tym chyba każdy szanujący się dziennik (i nie tylko) to trudno się nie nakręcić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?