La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

0

TOTY w Fifie to w ogóle nie będzie w tym roku?

konto usunięte

1

@Bamek94 oczywiście że będą,EA na czymś musi zarobić ;p

0

@kenneth99 Nadal nie wiadomo kiedy?

konto usunięte

0

@Bamek94 Wydaje mi się że w poniedziałek ale nie jestem pewny.

0

@Bamek94 Czemu co tydzień zadajesz to samo pytanie? xd Śledź futhead/futbin i twittera/fb EA a będziesz miał informacje z pierwszej ręki.

0

@Bamek94 Ktoś mi niedawno napisał że 9 stycznia (wtorek)

0

@PatrychoO Bo kurde czytałem już tak różne wersje, a nie wiem czy paki trzymać, czy nie :D Ale może faktycznie zacznę śledzić ten futbin bo coś nie lubię twittera z ea :D

0

@Bamek94 https://i.imgur.com/YtZWyc5.png jeśli na tej grafice jest design kart TOTY, to na bank wyjdzie. Zauważ, że tylko movember ma design z Fify 17 no i nie było kart movember w 18. Reszta się zgadza. Mówi się, że TOTY ma wyjść 8.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?