La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

2

Myślę że jeszcze jednym pozytywem związanym z transferem Coutinho (na który mało kto zwraca uwagę) jest zejście presji z Dembele, jak przychodził po sprzedaży Neymara, bałem się (i chyba nie tylko ja) że może nie udzwignąć ciężaru, po transferze Coutinho presja na Dembele będzie mniejsze

14

@Kacper1432 Jeśli dojdzie do transferu Coutinho to będzie on miał tylko jedną negatywną stronę -> dlaczego tak późno?

0

@Kacper1432 Skoro może nie udźwignąć presji znaczy ze nie nadaje się do takiego klubu jak Barca futbolowa selekcja naturalna

1

@dzynek No ale 20 latek za 150mln przechodzi do Barcelony zastępując 3 najlepszego piłkarza swiata... no sory ale "jakaś tam presja" na nim ciązyła, a to że by sobie nie poradził świadczy bardziej o tym że była ona za duża jak na kogolwiek a nie na to że on się "nie nadaje"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?