La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

5

W sierpniu wydawało mi się że AC Milan powstaje niczym Feniks z popiołów... Teraz widać że to nie był Feniks a chwilowa " zapałka " która dzisiaj chyba spłonie doszczętnie w Mediolanie... Dramat... Taki klub, takie tradycje, tyle trofeów i takie dno...

0

@FC1899Barca Zawodnicy są, potrzeba tam kogoś konkretnego u sterów kto to ogarnie.

0

@FC1899Barca Chciałbym tam jakiegoś dobrego trenera, może by to ogarnął.

0

@Gaucho Moim zdaniem Ci zawodnicy to wciaz nie jest top - pytanie o jakich aspiracjach mowimy.

Byc moze sa to zawodnicy na top6 ligi ale do walki o tytul mistrza to daleko nawet z lepszym trenerem

konto usunięte

0

@FC1899Barca Dobry trener tam by się przydał bo na razie kogoś takiego tam nie było. Na razie są trenerzy, którzy wyżej stawiają Boriniego niż np Andre Silvę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?