- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1657 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1657 Culés
1
Ej no dobra mowicie ze nie bedzie mobilnej nowej tylko wbijamy na stara mobilna na telefonie klikamy opcje "pelna wersja serwisu" i powinna byc nowa i zgadzam się pojawia sie nowa wszystko spoko tylko jak kilkam np. La Ramble to nie ma tak jak w mobilnej normalnie komentarzy pokazanych tylko jak w wersji na kompa trzeba przyblizac ekran zeby je przeczytac i ogolnie wszystko jest takie duze i rozjechane.
0
@bixmix Mam to samo
0
@bixmix U mnie ta sama sytuacja
0
@bixmix Wyczyść historię w telefonie (Google, Chrome)
Potem zaloguj się ponownie i już będzie normalnie.
0
@Tyler_Durden92 Nie pomogło.
0
@bixmix Rozwiązałeś problem? Jest dość banalny więc służę pomocą jakby co
0
@Tyler_Durden92 Znaczy jak rozwiązałem ? Rozumiem, że jeżeli wyłączę starą mobilną stronę w telefonie i odpalę pełną wersję serwisu to na razie będę miał la ramble i artykuły jak na kompie dopóki nie wprowadzą całkowicie zmian.
0
@bixmix No ja mam stronę i Ramblę mobilną jak wcześniej.