- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 699 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
24
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 699 Culés
0
Myślicie gdy Dembele wróci po kontuzji będzie miał pierwszy skład czy będzie musiał o niego walczyć? Pamiętam że we wrześniu część osób pisała że pierwszy skład to będzie nie sprawiedliwie wobec Deulofeu ale w obecnej sytuacji kadrowej to mi się wydaję że Ousmanne nie musi o nic walczyć mimo tak dlugiej przerwy
4
@Cvzx Oczywiście ze będzie miał pierwszy sklad.
14
@Cvzx No niestety na ta chwile on nie ma z kim walczyc o to miejsce
1
@Cvzx W normalnych warunkach powinien walczyć, ale nawet cienki jak siki pająka w tym sezonie Suarez nie ma rywala (chociaż Paco jest moim zdaniem bardzo przyzwoity) to co dopiero Dembele, kótrego jedynym rywalem jest Deulofeu.
6
@Eto'o9 R10 Paco na pewno nie jest obecnie gorszy od Suareza
4
@Tomsoon Ja to wiem, Ty to wiesz, ale Velverde niestety nie.
0
@Eto'o9 R10 Taki szczegół że Valverde z nimi przebywa dużo częściej niż my
0
@Cvzx Nie ma innej opcji niż pierwszy skład. Gerard w lato powinien odejść. Chciałby aby w przyszłym sezonie zmiennikiem Dembele był Arnaniz.
0
@Eto'o9 R10 Valverde też wie, tylko Suarez ma status gwiazdy a Paco nie.
0
@Eto'o9 R10 znasz srednice strumienia sikow pajaka ?:D
0
@Tomsoon Może miesiąc temu miałbyś rację. Obecnie widać, że Luis wraca do formy i uważam, że Paco jest jednak obecnie słabszy od Suareza.
0
@kuba1624 raczej daje mu grac, zeby odpalil :D