La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1716 Culés

0

Czy po napisaniu pierwszej litery wulgaryzmu można dostać bana.

konto usunięte

123

@kazbychu K****
Zaraz sie dowiemy

2

@dawidlabadz123 Bo mi ostatnio wlepili bana tylko za pierwszą literę wulgaryzmu (Q). A ogólnie chodziło mi o inny wyraz qrka wodna, qrza stopa;). Ale podoba mi się tok myślenia admina.))

konto usunięte

5

@kazbychu Skoro Ci wlepili, to sam odpowiedziałeś sobie na zadane pytanie.

0

@kazbychu 9.4. Użytkownika z odpowiedzialności względem regulaminu nie zwalnia żadna forma cenzury słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy też w jakikolwiek inny sposób łamiących zasady umieszczone w punkcie 9.3. Zastąpienie części słowa gwiazdkami, kropkami, spacjami czy też innymi znakami nie zmienia faktu iż może ono podlegać moderacji.

1

@kazbychu Tutaj bana za "wulgaryzmy" to jest dramat. Kiedys napisalem pierwsza i ostatnią literę pewnego slowa 5literowgo, a posrodku*** i dostalem bana

2

@dawidlabadz123 Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :-P

1

@KorNick Ale widzę że nie zawsze admin jest konsekwentny.

konto usunięte

2

@FCB24 Tutaj w większości przypadków bany są śmieszne :)

0

@kazbychu Nawet za obrazek z wulgaryzmem można dostać.

0

@l0Messini ja sie już przyzwyczaiłem , ostatnio znowu wleciał banik za niekulturalne wyrażanie sie ale 2 dni czy tam max 7 to można wytrwać ;)

0

@Pawelm1999 Ja nie wiem trochę tutaj wypowiedzi napisałem i jakoś nigdy do żadnej administracja się nie doczepila :p

0

@luna666moon Widocznie kumplu masz w tym aspekcie większą kulture niż ja ; ) Cięzko sie niekiedy powstrzymać i banik zara wpada na rejon :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: