La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

47

Gra jest slaba, ale do pracy Valverde raczej nie powinno być zastrzeżeń, biorąc pod uwagę to, że gramy identycznym skladem co rok temu, który był odpowiedzialny za słabe wyniki i tym samym mało kreatywnym środkiem pola. Jedyną nowością jest Paulinho, który niejako zastępuje Neymara, więc skład jest jeszcze słabszy niż w tamtym roku a mny nadal bez porazki.
Mam nadzieję, że w zime przyjdzie ten Coutinho, Dembele wyzdrowieje i zacznie czarowac swoją grą. Potrzeba nam odrobinę magii w grze, sam Messi w ofensywie to stanowczo za mało.

konto usunięte

1

@D10SLEO Paulinho niejako albo też jako , nie zastępuje Neymara.
Tak samo idiotyczne jest założenie, że osłabił skład bo "niejako" zastępuje Neymara.
Skład jest inny. Nie ma Neymara. Jest za to Alba jakiego nie było bo był Neymar. To wzmocnienie czy osłabienie składu ? :>
A co do Paulinho, to już dał więcej Barcelonie w tym sezonie niż większość się spodziewała.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?