La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

konto usunięte

5

Taka tu panuje dyskusja na temat Ronaldo to aż mi się przypomniało jak w 2012 roku Marcelo powiedział że Messi jest najlepszy na świecie a dzień później tłumaczył się że słowa zostały źle zinterpretowane i że Cristiano jest najlepszy na świecie i że nic nie zrujnuje ich przyjaźni.

Czyli wychodzi na to że Ronaldo kumpluje się z Marcelo tylko dlatego że ten mu słodzi i mówi na każdym kroku i mówi że jest najlepszy na świecie.

Już widzę jak Messi obraziłby się np na Neymara gdyby ten stwierdził że np Pele jest najlepszym piłkarzem w historii :)
http://www.fcbarca.com/42571-marcelo-messi-jest-najlepszy-na-swiecie.html

http://www.fcbarca.com/42589-marcelo-moje-slowa-zostaly-zle-zinterpretowane.html

0

@Matiz123 jestem pewny ze nawet piłkarze Realu wiedza jak jest no ale żeby nie robić przykrości Cristiano to mówią ze jest najlepszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?