La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Kolejny mecz i znowu to samo. Nie mam pretensji do sedziego, bo pomylic sie jest rzecza ludzka, jak juz to do druzyny bo bylo na tyle okazji ze mozna bylo wygrac. Ale najwieksze pretensje mam do moznowladcow ligii, ktorzy od lat blokuja technologie ktora pomagala by i sedziom i druzynom.

Ale w ramach slodkiej zemsty (czy tez krwawej vendetty) zeby wszyscy ci moznowladcy od banku otrzymali nastepujaca wiadomosc

"Drogi Panie XYZ
Niestety z powodu pomylki w miesiacu grudniu, nie otrzyma pan swojej wyplaty za listopad. Jako iz nie jest to nasza wina, a braku odpowiedniego sprzetu i oprogramowania nie otrzyma pan wcale swojej wyplaty. Jednoczesnie pragniemy zapewnic iz nasze uslugi sa na swiatowym poziomie, dlatego moze pan byc rownie spokojny o oszczednosci swojego zycia. W zwiazku z tym uwazamy iz nie potrzebujemy zadnego udoskonalenia naszych uslug"

I na koncu wirus, z dozywotnim trollfacem na tapecie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?