La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

5

Z jednej strony chciałbym aby nastawienie było takie jak do meczu z Juve, czyli żelazna defensywa i liczyć że coś z przodu wpadnie, ale z drugiej, to liga i tutaj nie można grać na remis i najlepiej byłoby wygrać. Na pewno nie można wyjść zbyt ofensywnie na ten mecz bo Valencia tylko na to czeka. Powinniśmy uspokoić ich zapędy i być przede wszystkim skoncentrowanym na tym, żeby nie stracić bramki. Zapewne nie uda nam się zakończyć meczu z czystym kontem, wiec trzeba po prostu być skutecznym w ofensywie. Dlatego dzisiaj powinien zagrać Paco a nie Paulinho, bo potencjał ofensywny dzisiaj musi być maksymalny, a Brazylijczyk powinien wejść jako joker jak ostatnio.

0

@MejorCampeones Spokojnie , Valencia jest dobra w ofensywie ale traci też wiele bramek i mam nadzieję że my strzelimy ich więcej .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?