La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

0

Ile kosztuje wykupienie 4 kanału Eleven?
Mam wykupony pakiet Eleven za 15,90zł w NC+

1

@sylwestr Z tego co wiem to powinienes miec 4 kanał.

0

@sylwestr Ja również mam NC+ i mam 4 kanał od Eleven :)

0

@Majestic A jaki masz pakiet startowy bo ja COMFORT+ z CANAL+

konto usunięte

0

@sylwestr Czwarty kanał Eleven dostępny jest tylko abonentów NC+ mających pakiet Extra+ lub wyższy. Jeśli masz tańszy pakiet, to nowego Eleven nie dostaniesz. Przynajmniej na razie, być może zmieni się coś w tej kwestii za trzy miesiące jak kanał będzie wchodził do ofert innych operatorów. NC+ też może wtedy coś zmienić.

0

@sylwestr Extra + bodajże :D

konto usunięte

0

@Majestic W takim razie się mieścisz.

konto usunięte

0

0

@fecebok1234567 Ja tak i posiadam, jednak kolega @sylwestr chyba jednak nie bd miał...

0

@fecebok1234567 Mam nadzieje,ze na 4 kanale nie puszccza gran derby bo ja tez nie mam tego kanalu

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 No co ty. Na czwartym kanale będą pokazywane mecze, które nie zmieszczą się w pierwszych trzech. Czyli jak np. w tym samym momencie będą pokazywane cztery spotkania, to w Eleven Sports 4 będzie ten teoretycznie najsłabszy.

2

@fecebok1234567 Ok dzieki za uspokojenie :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?