La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

2

Realowcy płaczą że karnych nie mają. Fakt kilka może im się należało ale nie są tylko oni poszkodowani i niech przypomną sobie ile karnych i punktów w zeszłym sezonie zabrali Barcelonie sędziowie gdzie to tak naprawdę zdecydowało o mistrzostwie ligi

2

@masa11 Sedziowie to jedno + masa fartów białych w koncówkach. Teraz to my grajac na 60-70% wygrywamy w zasadzie wszystko a do tego Real... szkoda gadac :) nie wypuscimy juz tego z rak.

1

@masa11 Serio chce wam sie analizowac co weekend komu sie nalezal karny? Kto mogl miec w tamtym sezonie? Albo komu bardziej stopa wystawala,kto bardziej kopnal itp. To nudne jest. Wiecej piszmy u futbolu

1

@masa11 Hipokryci. Niech wrócą do poprzedniego sezonu, nas okradziono z Betisem i Ma,agą. Prawda jest taka, że Real gra zbyt schematycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?