- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1549 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1549 Culés
1
Dla danow wrestlingu, a sa tutaj tacy na 100%:
NJPW Wrestle Kingdom 4.01.2018- Kenny Omega vs Chris Jericho. The Cleaner vs Best in the world.
1
@FCB24 Może będzie 5 star :D
1
@Kajtek77 Mam wrazenie, ze Omega nawet ze mna bylby wstanie wykrecic dobra walkę :D juz 3 walki zapowiedziane i juz sie nie moge doczekac xd NJPW niszczy od kilku lat WWE
0
@FCB24 Ringowo rzeczywiście NJPW dominuje ale z drugiej strony story nie jest jakieś super pociągające.Poza tym ja na poziom ringowy w WWE nie narzekam.Ciekawe jak zawodnicy z Japonii poradziliby sobie walcząc praktycznie co 2/3 dni.Ciekawe czy byłoby nadal tyle 5 starów :D
1
@Kajtek77 Ja juz w WWE ogladam tylko pojedyncze walki, co sie tam porobilo to jest dramat, Lesnar mistrz a walczy 5x na rok, Mahala to juz nawet komentowac nie bede i moglbym wymieniac 100 takich spraw. W NJPW nie ma story bo tam wszystko jest skiwrowane na akcje w ringu, a nie gadanie
0
@FCB24 Też mi się nie podoba to co obecnie dzieje się w WWE.Mahala jako mistrza kupowałem na początku bo myślałem że inaczej będzie prowadzony (ala JBL na SD).Gdyby tylko VIncent poczuł oddech rywalizacji na plecach to i produkt wyglądałby inaczej.Niestety rywalizacji brak bo NJPW nie planuje ekspansji na USA,ROH i TNA zarabiają tyle żeby było na następną galę/tapingi...
Kiedyś śmiałem się z TNA ale patrząc przez pryzmat jakości pojedynków (mówię o latach 2008-2013) nabrałem do nich szacunku.Prezentowali bardzo dobry poziom a i programy były ciekawe (np.Mein Event Mafia vs Acess&Eights).NJPW oglądam tylko jeśli walczą zawodnicy których znam (np.Okada,Omega,Young Bucksi itp.) i muszę przyznać że walki są wspaniałe dla oka :D
0
@Kajtek77 WWE robi najgorsze walki we wszystkich federacjach jakich znam( moze tylko impact moze sie ,,rownac"). NJPW to jest kosmos, a jak w walce jest Omega, Okada, Naito, Ospreay, Ishii i Elgin to wiem ze musze oglądać, PWG tez w ciagu roku zrobi 6-7 walk niesamowitych i kilkanascie dobrych walk