La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

2

Paweł Raczkowski, a nie jak pierwotnie zakładano Szymon Marciniak, będzie sędzią głównym meczu towarzyskiego Anglia – Niemcy na Wembley, w którym Anglicy zamierzają testować system VAR.

Powodem takiej zmiany jest przymierzanie Szymona Marciniaka do innej roli. On bowiem ma poprowadzić jeden z meczów barażowych do mistrzostw świata. Kolegium sędziowskie uznało, że będzie odpowiednią osobą, aby prowadzić mecze decydujące o awansie na mundial, więc w zastępstwie spotkanie w Londynie przejął Paweł Raczkowski, któremu na liniach towarzyszyć będzie Michał Obukowicz oraz Radosław Siejka. Arbitrem technicznym będzie Daniel Stefański

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?