La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

9

Jeszcze co do wczorajszej walki Joshua - Takam:

Sędzia ma w obowiązku nie tylko rozdzielanie bokserów z klinczu i liczenie ich na deskach, ale także musi dbać o zdrowie zawodnika, że tak powiem, musi wiedzieć kiedy lepiej zakończyć walkę nim bokser przyjmie o kilka niepotrzebnych ciosów za dużo. Takam wczoraj ani razu dosłownie ani razu przez całą walkę nie zagroził Anthonemu, a dostawał co rundę coraz większe bomby na głowę, Joshua punktowo wygrał każdą z rund, a w 10 nawet Takam przestał odpowiadać na te bomby Joshuy więc nie wiem skąd takie oburzenie przerwaniem walki, dla mnie jak najbardziej prawidłowa decyzja.

1

@bixmix Podpisuje sie pod tym. W 12 rundzie odcielo by mu światło. Moim zdaniem obecnie nie ma nikogo kto mógł by Joshue pokonac, a Takam przy Anthonym wyglądał jak mały gumiś który coś tam skaka. Joshua masakruje każdego, pokazuje piękny boks , szybkość, siła i chęć do okladania się, dla mnie kliczko zawsze był przereklamowany i bazowal tylko na warunkach fizycznych a Joshua pokazuje jak powinien wyglądać boks

1

@NismoFCB Wilder może go pokonać i na to licze w najbliższym czasie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?