La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1718 Culés

2

Może niektórym nie podoba się nasza gra, ale muszę przyznać jedno. Valverde zrobił z Barcelony maszynę, która jedyne co ma w głowach to zwycięstwo i nie ważne że ktoś postawił autobus, że nie dało się grać przez murawę, zawsze potrafimy się dostosować do warunków meczu. Dzisiaj pokazaliśmy że można zbudować monolit w defensywie, choć Ter Stegen też musiał się namęczyć. Ale obrona u Valverde a u innych szkoleniowców to nieba a ziemia. Tutaj jestem spokojny w fazie obrony, u Lucho to nie było takiego komfortu, praktycznie każda wrzutka to czułem stres. Ale nie jest też tak źle. Widać że okazje łatwo mogą przyjść, ale nikt nie chce na siłę osiągać nie wiadomo jakich wyników. Liczą się konkrety. Athletic dzisiaj miało tyle dziur że mogliśmy spokojnie grać akcja w akcję i wygrać jakieś 4:2, ale to nie na tym polega.

0

@MejorCampeones z ta obrona to bym sie tak az nie podniecał, bo akurat dużo zawdzięczamy interwencją Ter Stegena, ma chłop teraz forme, co nie oznacza ze caly sezon tak bedzie, nasza obrona jest lepsza niz za Enrique ale na pewno nie jest to ideał, bo popełniamy błędy, ale rywale tego nie wykorzystują

0

@MejorCampeones Gdyby jeszcze Pique byl w takiej dyspozycji jak za innych szkoleniowcow to bylby miodzik

0

@hanson No ale mówiąc o obronie masz też na myśli bramkarza, a dobrą obronę uzupełnia takowy goalkeeper. Obrona Atletico nie była uznawana za najlepszą tylko przez obrońców, ale także dzięki świetnemu Oblakowi. Bramkarz musi być w formie aby obrona zbierała żniwa i na odwrót.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: