La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

8

Neymar tradycyjnie pokazał, że jest największym burakiem na boisku.

0

@Don Lucas Widziałeś w ogóle tą sytuację? XD

1

@VEB931  A uważasz, że nie zasłużył? XD

0

@Don Lucas A ci dwaj goście, co go wywalili chwilę wczesniej mając w dupie piłkę, to nie? XD zresztą Ocampos zaczął się tarzać po murawie nie będąc dotkniętym w twarz xD

0

@VEB931  Gorzej go poniewierali w La Liga. Niczego się chłopaczek nie nauczył. Myślał, że jak poszedł do Ligue1, to tam przeciwnicy będą mu się w pas kłaniać i autostradę do bramki otwierać. Przynajmniej Cavani będzie spokojniejszy przez kilka spotkań XD

0

@Don Lucas No nie wiem czy będzie spokojniejszy patrząc na statystyki Neymara i to, że pierwszy mecz bez niego skończył się remisem z potęgą Montpellier.

0

@VEB931  Di Maria lub Draxler godnie go zastąpią :) Myślę, że Niceę u siebie klepną bez problemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?