La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1158 Culés

konto usunięte

0

Jak myślicie - Lazio, Real i PSG wygrają (sam nie wiem po co dawałem taki klasyk, ale PSG gromi w sumie każdego)? Bo tylko to zostało, a do wygrania oszałamiające 228zł za dyszkę ;)

Kurde - wiecznie mam obawy mając przeczucia co do wyrównanych meczy, ale nie - lepiej puścić z podpórką, bo Arsena w sumie przegrał ostatnio na wyjeździe z Watfordem, a Liverpool dobrze gra z czołówką. Ale już Romy czy Young Boys nie musiałem z iksem puszczać... A do wyjęcia mogła by być już teraz niezła sumka - wolno licząc z Lyonem czy Fiorą to nawet za dychę mółbym mieć 500-600zł :/

Eh - obstawianie.

Ale i tak się cieszę, że nie przegrałem tego kuponu na 178tyś przez Atletico - poszedłbym chyba prosto do psychiatryka na leczenie z wkur...a

0

@GregSTG  Lazio powinno wygrać. Na 10 spotkań bezpośrednich przegrali z Cagliari tylko raz i to w 2013 r. PSG pewnie wymęczy jakoś ten mecz i wygra skromnie. A Real to chyba nie musze nic mówić.

0

@GregSTG  Też mi te 3 mecze zostały, z tym że dałem Real z handi 1 i PSG zwycięstwo i over 1,5 gola

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?