La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

0

widzieliście jaka przewrota Siemaszki przy 1 golu Arki,szkoda że w poprzeczke trafił,ale pan CR powinien się od niego uczyć :D

0

@Bambus222  to ten co reka gola strzelil?

0

@kamson24  no kiedyś przypadkowo,ale to jak gość jest niesamowity to niepojęte,mały a zawsze głowę wygra,drybluje czasem jak taki Messi z Gdyni :) dzięki niemu był sylwester na narodowymw maju i za tamten dzień mu dziękuje :D

0

@kamson24  Ten sam.

1

@Bambus222  Przypadkowo? Nie przesadzaj, to był odruch ale nie przypadek. :D

0

@kuba1624  no w sumie troszkę jak Pique co ? :D ale że tak powiem karma wróciła,rok temu Ruch z Lechia przekręcili Podbeskidzie no to miło było że Arka przekręciła chorzowskich :_)

konto usunięte

0

@Bambus222  W tygodniu był artykuł że Siemaszko trenuje strzały z przewrotki, troszkę się uśmiałem z tego a tu proszę jaki strzał.

1

@Bambus222  Coś podobnego. Różni się tym, że Siemaszko walczył o utrzymanie a Pique wykazał się trochę głupotą, ale pewnie tez miałbym taki odruch gdybym mógł gola zdobyć. :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?