- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1210 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Bocheno1
12
@Stinger_ Jeszcze skasowali wątek, bo @AlexDark00 za bardzo po głowie dostał...xd
24 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1210 Culés
12
Oto dowód na to, że Barcelona to najpiękniejsze miasto w Europie ;)
https://zapodaj.net/310df161471ec.jpg.html
0
@Lisek aż serce zaczęło bić
0
@Lisek No ładne, ale czy aby na pewno najładniejsze? :v
1
@marcin62 każdy ma swój gust :D
0
@Lisek Serio taki duży księżyc ?
0
@barteq789 Powiększony na 100%
0
@marcin62 Byłem w Budapeszcie, Londynie i Barcelonie. Jak dla mnie Barcelona nie ma sobie równych jeśli chodzi o klimat, kulturę ludzi jak i same widoki miasta
0
@Lisek To odwiedziłeś naprawdę dużo miast
0
@Lisek Aż mi się przypomniało kiedy miałem 5 lat i pracował w tym mieście mój Tata. Podróże tam były niesamowite :D
1
@oleka222 Chyba wiadomo, że nie da się być w każdym? Zwiedza się na tyle ile pozwala budżet. Mi pozwolił obecnie na te 3.
1
@Lisek Tak, ale głoszenie, że Barcelona jest najpiękniejszym miastem na świecie, podczas gdy porównuje się ją z zaledwie dwoma innymi, jest zabawne
1
@oleka222 Napisałem Europie, nie świecie. W takim razie jakie są niby ładniejsze? Może nasza Wa-wa.
1
@Lisek Nasza WWa to jeden z brzydszych tworów jaki widziałem :D. Z wielkich miast (over 1M) uważam, że owszem Barcelona jest najładniejsza w Europie, ale ma się nijak do pomniejszych miasteczek historycznych, mających po kilka-kilkanaście tysięcy mieszkańców, zachowanych przez setki lat w niezmienionym stanie
0
@oleka222 No tak, absolutnie. Mowa oczywiście Barcelonie jako metropolia. Jasna sprawa, że 25-tys. 'miasteczko' może być również piękne ;)