La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

9

Deulofeu mi sie strasznie podoba - mimo, że nie strzela bramek, często źle poda, dośrodkuje.. ale kurde chłopak jest zaangażowany na 101%, biega za 3, cały czas aktywny i pod grą, spróbuje wejść w drybling, posyła mocne piły w pole karne no po prostu szarpie na tym skrzydle i zawsze gdy gra jest komu podać. Według mnie zasługuje na więcej szans. Jak strzeli pierwszą brame coś czuje, że wtedy wyskoczy ze statami w góre.

konto usunięte

3

@gryfiT.  Moim zdaniem czasem brakuje mu odwagi żeby wejść w drybling, ale ogólnie mogą być z niego ludzie ;)

1

@GenerałXavi  Już nie wybiegam w przyszłość i nie myśle o tym co będzie jak wróci Dembele, chodzi mi o sytuacje na tu i teraz. Jak dla mnie najlepszy i najbardziej wyróżniający sie gracz ofensywny, nie licze tutaj Messiego, bo to byłoby nie na miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?