La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

1

Taki chciałbym skład na Olympiakos: https://imgur.com/a/nKrwR.
Ławka: Cillessen, Pique, Alba, Paulinho, Iniesta, Gomes, Alena.

Bardzo chciałbym, żeby jakieś minuty dostał Carles Alena, ale pewnie nawet powołania nie dostanie. Szkoda.

3

@BaroPodertos Ja bym Messiego na ławkę dal, niech odpocznie sobie w końcu.

0

@BaroPodertos Na pierwsza 11 dla Denisa nie ma szans. Mie kosztowal 35-40mln by na niego stawiac. Mimo, ze zasługuje

1

@BaroPodertos  Cillessen - Semedo, Pique, Mascherano, Digne - Busquets, Roberto, Denis - Messi, Paco, Deulofeu.
Wolałbym zdecydowanie taki skład. Cillessen powinien dostać szansę bo nie gramy z Realem, Bayernem czy z jakimś innym potężnym klubem tylko z Olympiacosem. Alba powinien odpocząć mimo że gra świetnie. To jest także dobra okazja żeby w środku zagrał Roberto z Denisem a Suarez także już dawno powinien odpocząć więc Paco za niego. W 2 połowie Paulinho za Roberto, Vidal za Messiego i Gomes za Busquetsa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?