La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 536 Culés

1

nie rozumie ludzi cisnacych dziś Gomesa
,zagrał fajny mecz,
ale dla ludzi to po jego słabych meczach chyba gość musi strzelić hattricka z przewrotki żeby go docenili

12

@Bambus222  Gomes cokolwiek by nie zrobił i tak będzie krytykowany. To jakiś dziwny zwyczaj, że często na niego spada krytyka, gdy nie zawalił akcji. Dzisiaj na skrzydle przeciętnie, to nie jego pozycja, ale w drugiej połowie grał więcej w środku i tam wyglądał bardzo dobrze. 4 dryblingi, strzał, podanie do Suareza. Dużo więcej pewności siebie. Oby tak dalej.

17

@Bambus222  Zagrał słabo w 1 połowie, poprawnie w drugiej.
Komentarze są wyolbrzymione w obie strony.
Część ludzi nie rozumie, że gra poprawna to nie znaczy najlepszy mecz w FCB.

konto usunięte

14

@ViscaBarca123 Oby tak dalej! Z takim tempem progresu za 3 lata moze wygra nam mecz z Getafe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?