La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

19

Rakitić najlepiej grał w pierwszym sezonie u Lucho kiedy jego zadaniem było łatanie dziur na prawej stronie gdy hasali tam Messi i Alves. A teraz gdy jednego nie ma a Leo nie ma sobie przypisanej pozycji to Ivan jest zbędnym na ten moment u nas piłkarzem. Mam wrażenie że miota się na tym boisku i sam nie wie co ma robić. Dla mnie to on powinien w przyszłym sezonie z nami się pożegnać. Nie zabieram mu serducha do gry ale więcej na ten moment nam nic nie da. A my potrzebujemy kreatora a nie piłkarza box to box.

0

@Indyczka Teraz niech hasa tam Messi i Semedo i niech zabezpiecza te tyły. W tym sezonie zagrał już parę fajnych męczy. Najlepiej to niech sprzedadzą Gomesa bo chłop na żadną pozycje się nie nadaje.

2

@Indyczka  Rakiticia bym się nie czepiał bo ma bardzo dobre przerzuty i zanotował dzisiaj sporo odbiorów, moim zdaniem powinien grać trochę wyżej i częściej próbować strzałów z dystansu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?