La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Taki skład to trochę science-fiction, ale wyobraźcie sobie, gdyby Argentyna zdecydowała się na taką jedenastkę podczas mundialu w Rosji:
Romero - Zabaleta, Otamendi, Garay, Rojo - Mascherano, Messi, Di Maria - Dybala, Higuain, Aguero.

0

@Sawik_10 Samobójstwo grać tak ofensywnie

1

@ArterkHD  Jeśli nic się w ich grze nie zmieni, to i sam występ na mistrzostwach będzie samobójstwem.

konto usunięte

3

@Sawik_10 Mogliby napisać książkę "Jak wygrać mundial ze stara, nieatletyczną obroną, pomocnikami którzy w dupie mają powrót do obrony i trzeba zawodnikami grającymi na jednej, tej samej pozycji, z czego jeden jest gruby"

0

@Sawik_10  sklad kompletnie niezbilansowany - do tego dziura w srodka pola jak u Beniteza w Realu.

konto usunięte

0

@ArterkHD  Gorzej niż do tej pory by nie wyglądali a byłoby może ciekawie, takie ustawienie 4-1-5. Byłoby jak na mistrzostwach w latach '50 i '60.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?