- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1242 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
21
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1242 Culés
13
Nie no ludzie nie żartujmy sobie nawet. Meczu nie oglądałem, ale jak zobaczyłem przed chwilą sytuacje jakie mieli gracze Argentyny to się za głowę łapałem co chwilę...Takie coś marnować ? W tak ważnym meczu? To jest dramat.... Leo nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia, no może ten strzał w słupek, kiedy zabrakło szczęścia troszkę, ale to co wypracowywał tym partaczom to po prostu bajka, a oni jak nie w bramkarza to obok bramki... Tak się po prostu nie da nic ugrać, nic...
"Kocham" Leo (oczywiście nie jestem gejem) i jestem całym sercem za Argentyną właśnie z uwagi na Messiego, ale boję się, że jak oni nawet awansują to co ich tam czeka w Rosji ? Wyjście z grupy i kolejny ogromny zawód i żal ? Mam wielką nadzieję, że uda im się awansować i przede wszystkim zmienić grę i zawodników w składzie do czasu Mistrzostw, bo teraz jest tragedia, a z taką grą nie mają czego szukać na MŚ, a bardzo bym chciał żeby Leo wreszcie osiągnął sukces z reprezentacją choć do tego bardzo bardzo daleka droga, ale trzeba być optymistą ;)
1
@bixmix Ej to samo mam wrażenie jak oglądałęm przed chwlią skrót. Nawet możecie mowić że grali piach w meczu ale widząc te sytuacje to to że tam bramka nie wpadła to jest jakaś parodia :D Jak zagrają z Ekwadorem to dopiero się dowiedzą co to jest męczarnia... Wczoraj Brazylia w meczu z Wenezuelą to oddychała rękawami. Powiem tak że dobrze tego nie widzę. Zwłaszcza że grajac w normalnych warunkach ze wsparciem ni potrafią wygrać takiego meczu jak ten z Peru. To jest aż śmieszne^^
1
@bixmix Mają co szukać czy nie to sprawa odrębna, jednak MŚ bez jednego z najlepszych zawodników obecnie i historii to trochę słabe...