La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

konto usunięte

0

Jaki skład widzicie na Armenię ?
Fabiański-Piszczek-Glik-Kamiński-Rybus-Krychowiak-Linetty-Błaszczykowski-Zieliński-Grosicki-Lewandowski.
Wątpliwości pojawiają się na bramce i środkowej obronie jednak uważam że Fabiański i Kamiński będą najlepszym rozwiązaniem ponieważ grają w swoich klubach i są ograni. Ewentualne rotację można zastosować na Czarnogórę jeśli będziemy mieli zapewniony awans.

0

@Matiz123 pomyślał bym jeszcze nad Makuszewskim,gość ma taką formę że to jest poezja ;)

konto usunięte

0

@Bambus222 Oj tak on musi zagrać jednak wpuściłbym go z ławki by zrobił wiatr z przodu.

0

@Matiz123 Na środku na pewno zagra Glik-Pazdan, to nie jest czas na zmiany na tak ważnej pozycji, pomimo tego, że Legia ostatnio dołuje.

0

@Matiz123 Wątpie zeby teraz Nawałka eksperymentował z Kaminskim bo on wogule nie zagrał u niego na punkty i da sprawdzonego Pazdana.A co do reszty to sie zgadzam

0

@kewin no to jeśli zagra Pazdan na ligowym poziomie to wyczuwam dramat w ten weekend

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?