- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
clyde
14
Chyba wiem co Szymon Hołownia miał na myśli jak mówił, że lekarze będą dzwonić do... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
KrychaFCB
14
Ta baba to chodząca kompromitacja a o jej dymisji ani widu, ani słychu.https://twitter.com/chrzani... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
3
To jest drużyna. Mecz rozegrany a nie, że w Vigo popadalo to Realek sobie przełożył mecz na koniec sezonu i dlatego wygrał Ligę.
Ważne 3 pkt do przodu zwlaszcza w tak napiętej sytuacji i piłkarze chyba po raz pierwszy w takim zestawieniu grali bez kibiców. Mamy to za sobą. Teraz trzymać się zdrowo i regenerowac na Atletico, które na pewno nie zabierze nam piłki jak Las Palmas. :D
8
@Katalonik97 To nie było przez jakąś blachę i Real chciał grać, a Vigo nie ?
17
@Katalonik97 Człowieku, nie popadało a dach się zarwał i było niebezpieczeństwo dla życia. Do tego Real chciał grać.
Pomysł najpierw nim coś napiszesz, a nie filozofia "obrazę Real to będą polecenia"
0
@Katalonik97 ?? powaznie -cos Ci nie wyszo to porownanie. Wowczas to Real chcial rozgrywac spotkanie
0
@Katalonik97 Się doinformuj a potem siej ferment
0
@oleka222 I tak się właśnie sieje kłamstwa i propagandę w sieci. W Vigo zerwała około 30 procent dachu. Tam chodziło o życie ludzkie.
0
@Katalonik97 Przecież Real wtedy chciał grać.
0
@Katalonik97 W Vigo wyrwało dach. Real chciał grac.
0
@Katalonik97 Już dobra już już ok. Nie chodziło mi o polecenia.