La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

konto usunięte

4

Zorya i Ostersund wyjdą z grupy, a Athletic i Hertha odpadną XD A dziś Stanowski znów się żalił jakie to nieciekawe rozgrywki.

0

@krzychu1526 w LE często jest dużo niespodzianek i to mi się podoba :)

konto usunięte

0

@krzychu1526 Ja myślę, że to narzekanie właśnie jest z powodu porażek w fazie grupowej drużyn, które powinny na luzie ograć każdego i awansować do fazy pucharowej i stworzyć kilka hitów.
Nie ukrywam, że mecz Bilbao vs Hertha w 1/8 byłby przynajmniej w teorii dużo lepszy niż mecz Zorya vs Ostersund.
Niestety ale najlepsi pewnie znowu dają z siebie minimum w fazie grupowej ale jest nadzieja, że kiedy awansują do fazy grupowej to zaczną grać na poważnie, a uważam tak dlatego, że zakładam iż najlepsi w grupach po prostu wyszli z założenia, że "i tak awansujemy więc gramy jak najmniejszym nakładem sił".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?