La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1592 Culés

1

Szczerze to byłem jednym z tych którzy wykluczali myśl o zwycięstwie PSG w LM, ale jak dziś obejrzałem ten mecz, to jednak te miliony grają jak na grube miliony przystało i jeśli nikt im nie wypadnie, to nie chcę by Barca miała z nimi do czynienia wcześniej niż w finale.

konto usunięte

2

@Zieliniak Chcę żeby z Realem wygrali , a jakby nam potem przyszło z nimi grać to ok

konto usunięte

2

@Zieliniak Przepraszam które miliony bo z tego co mi wiadomo to Mbappé jest wypożyczony do PSG.

1

@VeiliaFCB Jakies miliony napewno poszly bo ktory klub wypozyczyl by czolowego gracza zespolu do najblizszego rywala.

1

@VeiliaFCB A Neymara to za paczkę fajek kupili ?

konto usunięte

0

@Zieliniak Napisałeś że 'miliony grają jak na grube miliony przystało' też oglądałam ten mecz i dobrą grę widziałam ze str Mbappé który jest do PSG wypożyczony - o czym już wcześniej wspomniałam. Nie wiem może Cb uraże, może jesteś fanem Neymara ale te miliony akurat dziś zagrały jakby warte były jedynie tą wpomnianą paczkę fajek.

Barcaa12
Zgadzam się z Tobą bo na pewno już dużo kasy poszło za Mbappé ale oficjalnie jest wypożyczony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?