- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1244 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1244 Culés
2
De Ligt i Upamecano brani pod uwagę w kwestii wzmocnień na kolejne lato. [MD]
Co do Goretzki to opcja nie taka zła. Nawet jak nie wypali to można sprzedać gdziekolwiek i nie będziemy stratni, a Puchar Konfederacji pokazał, że szanse należy mu dać, bo potencjał ma ogromny.
8
@Homeopata8989 Szansę to należy dać Aleni, a nie zadnemu Goretzce.
1
@G5P Alena póki co nawet nie jest w planach. Śmiesznie wygląda zestawienie Goretzki i Alenii gdy ten pierwszy był wiodącą postacią Niemiec podczas PK i głównym reżyserem gry Schalke a nasz wychowanek gra w Segunda Division :>
0
@Homeopata8989 Ledwo się okienko skończyło, a gazety zaczynają plotkować o następnym. A jeszcze ponad 11 miesięcy
0
@Homeopata8989 Reżyserem czego? Przecież styl gry Schalke to jakieś nieporozumienie.
0
@G5P Styl reprezentacji Niemiec to też nieporozumienie?
0
@Homeopata8989 Tam pewnie też Goretzka gra pierwsze skrzypce?
0
@G5P W Pucharze Konfederacji grał i był kluczową postacią. Pośród swoich rówieśników on i Werner wypadli najlepiej. Ten drugi zapewne za rok będzie grał w jakimś gigancie a ten pierwszy najprawdopodobniej ZA DARMO odejdzie do Bayernu.