La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

6

Oglądam już któryś raz z kolei animację IPNu Niezwyciężeni, dla mnie jest po prostu świetna. Bardzo podoba mi się to w jakim kierunku idziemy, pokazując naszą historię w nowoczesny sposób poprzez właśnie takie animacje na światowym poziomie (taki przekaz w większym stopniu trafi do młodych odbiorców). Pomyślałem sobie przy tej okazji, że CD Projekt Red mógłby zrobić grę na podstawie naszej historii z czasów I i II wojny światowej, jak i okresu późniejszego powojennego. Tak wiem, był to tragiczny i straszny okres w naszych dziejach, ale były też również chwile chwały. Po wspaniałej przygodzie ze wszystkimi częściami Wiedźmina, jestem pewnie, że ten deweloper w piękny sposób przestawiłby naszą historię, która trafiłaby do ogromnej rzeszy ludzi, biorąc pod uwagę sukces gier z serii Wiedźmin. W taką gierkę to bym pograł z ogromną przyjemnością, nawet już sobie ją trochę wyobrażam np. misja z bitwą o Anglię lub Monte Cassino hmm :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?