La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

24

Jakie rotacje ludzie ? W 4 kolejce sezonu ? :D Piłkarze się "zajeżdżą" po 5 meczach ? :D Błagam Was...

Ja już widziałem wielkie rotacje, bardzo często niepotrzebne i kompletnie niezrozumiałe z poprzedniego sezonu i jak przypomnę sobie te idiotycznie stracone przez to punkty w lidze to nie mam absolutnie nic do tego aby na takim etapie sezonu grała praktycznie ta sama "11" co mecz. Jak rozstrzygniemy spotkanie wcześniej (np. w 60min) to można dać odpocząć kilku graczom, ale lepiej nie robić tego w odwrotnej kolejności (dać odpocząć kluczowym graczom, a później wprowadzać ich w 60min i gonić wynik z nadzieją, że może rywal się dokładnie nie zamuruje), a poprzedni sezon właśnie bazował na tym drugim rozwiązaniu i jak się skończył każdy wie :/

2

@bixmix Pelna zgoda - niektorzy po tych paru spotkaniach mysla ze teraz Barca moze wychodzic kimkolwiek i beda 3 pkt ale nasze rezerwy to nie sa rezerwy biaych z poprzedniego sezonu: James, Morata, Isco, Asensio, Vazquez, Kovacic

0

@bixmix Dokładnie.. Tym bardziej że mamy tylko - 4 a nie - 14. Specjalisci są nie ma co

0

@bixmix Popieram, trafiles w punkt ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?